Tip Zväčšiť
  • 1 z 21
 

Diagnostika a vyváženie rakiet

24 hodnotení
 

Vďaka bohatým skúsenostiam s diagnostikou a vyvažovaním rakiet Vám Vaše rakety zmeriame na digitálnom zariadení PRINCE DIAGNOSTIC CENTER a následne Vaše rakety vyvážime podľa vašich požiadaviek.
Rakety na mieru hráča.
Budete mať rovnaké rakety ktoré budú splňovať vaše požiadavky na Vašu hru. Ak potrebujete Viac informácií volajte na naše číslo 0905711236.

Dostupnosť okamžite
€40
€33,33 bez DPH
   
Kód tovaru 40
Kategória VYPLETANIE, DIAGNOSTIKA A VYVAŽOVANIE RAKIET
 

Dnešná technologia výroby rakiet je na vysokej úrovni ale aj napriek tomu sú rakety ktoré sa dostávajú do predajnej siete a medzi hráčov rozdielnne aj keď sú rovnakého typu a označenia. A rozdiely sú pomerne veľké. Rozdiely medzi jednotlivými raketami rovnakej značky a modelu sú až 15g vo váhe, 20-25 jednotiek vo švihovej váhe a 0,5-1cm v balance rakiet. To má za následok, že rakety nie sú rovnaké a hráč nemá ideálne podmienky pre hru. V horšom prípade má zdravotné problémy. Preto je potrebné rakety presne zmerať ( hmotnosť,balance a švihovú váhu) a následne ich profesionálne vyvážiť na rovnaké hodnoty podľa hráča. Urobiť mu rakety šité na mieru.

Už viac ako 18 rokov vykonávam diagnostiku a vyvažovanie rakiet pre svetových hráčov ATP a WTA, juniorov ITF a hráčov ETA.

Používajú sa na to rôzne techniky a vyvažovacie materiály. Pre viac informácií volajte na naše číslo 0905711236.

Hmotnosť 3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: