O nás

SPORT SERVIS Robert Nagy sa špecializuje na produkty a služby pre tenis, squash a badminton. Náš obchod ponúka všetko čo tenista, jeho rodič, klub, alebo tréner potrebuje.

 • Distribútor svetových značiek
  Sme oficiálnym dovozcom a distributorom značiek LOBSTER, TOPSPIN, BIDI BADU, BALLS UNLIMITED,  PROSTRINGER, KLIP, BOWBRAND, MISTRINGER, WISE TENSIONHEAD, ISOSPEED, SOLINCO, SANCHEZ CASAL Academy pre Slovenskú republiku.

 • Vypletací a diagnostický servis rakiet
  K dispozícii sú vám aj naše služby profesionálneho vypletania a diagnostiky rakiet. Náš vypletač má za sebou bohaté skúsenosti a ako oficiálny vypletač sa zúčastnil viac ako 250 turnajov ATP, WTA a ITF. Pripravoval rakety hráčom ako Federer, Djokovič, Nadal, Murray, Tsonga, Wawrinka, Dimitrov, Ferrer, Medvedev, Coric, Rublev, Khacanov, Zverev, Tsitsipas, Kirgios, Monfils, ...Halepova, Wiliamsová, Sharapova, Kvitová, Radwanska, Ivanovičová atď. Na vysoko profesionálnych a presných digitálnych strojoch PRINCE ktoré sa už niekoľko rokov používajú aj vo Wimbledone, vám vaše rakety vypletieme s presnosťou a bez akéjkoľvek odchýlky.
  V prípade Vašej požiadavky zmeriame hmotnosť balance a švihovú váhu vašich rakiet. Ak chcete mať rakety úplne presné, tak vám ich s radosťou vyvážime.

 • Tréningové pobyty v zahraničí
  Ak plánujete vyslať vášho hráča alebo hráčku na tréningové pobyty v zahraničí, tak vám zaistíme to najlepšie na trhu. Zastupujeme svetové tenisové akadémie Sanchez-Casal v Barcelone alebo Floride a MORATOGLOUE Tennis Academy v NICE.