Novinka Tip Zväčšiť
  • 1 z 12
 

Rekultivácia antukového kurtu strojom Venus Terrarossa

Neohodnotené
 

Rekultivácia antukového kurtu strojom Venus Terrarossa . Najdokonalejším strojom na rekultiváciu starej a tvrdej antuky na kurte.

Dostupnosť okamžite (20 ks)
€600
€500 bez DPH
   
Kód tovaru 2683
Značka Venus terrarossa
Kategória Náradie a stroje na údržbu dvorcov
 

Popis stroja ktorým vykonávame rekultiváciu antukových kurtov.
Venus Terrarossa predstavuje najinteligentnejšie a najlacnejšie riešenie na dokonalú a rýchlu údržbu antukového tenisového kurtu. Špeciálny bubon Venus, vyrobený zo 4 nezávislých rotujúcich hriadeľov, každý s voľnými odsadenými hardoxovými čepeľami pre celkovo 104 kotúčov a viac ako 2500 brúsnych zubov, redukuje najtvrdšiu hlinu na mäkkú regenerovanú, ktorá sa dá znova použiť. Nebudete teda musieť pridávať novú hlinu: postačí, ak pomocou Venuše rovnomerne rozotriete starú renovovanú hlinu, ktorá prinesie objem a novú kvalitu. Materiál čepelí Venus je rovnaký ako na bagrovi asfaltu, takže najtvrdšia červená hlina neodolá sile Venus bubna. Motor Honda, ktorý tlačí bubon Venus, je navyše taký výkonný, že spoločnosť Paoloni (výrobca) poskytuje na jeho stroj dvojročnú záruku (samozrejme okrem spotrebných dielov). Venuša môže byť nastavená na každý milimeter hĺbky, aby sa vykonávalo pravidelné a ľahké frézovanie, po nastavení hardoxového bubna a otáčok motora sa Venus sama posunie (nie je potrebné tlačiť na obsluhu) a opracuje povrch kurtu na požadovanú  hĺbku. Výhodou pri použití Venus je, že rozložená antuka môže byť znovu použiteľná (samozrejme, ak nie je príliš stará): hlina rozložená Venušou znovu nadobudne objem.

Rekultivácia Vašich tenisových kurtov našim strojom prebieha tak, že podľa dohodnutého termínu prídeme so strojom na Vaše kurty a strojom vykonáme komplet rekultiváciu do vrstiev aby bol Váš kurt opäť ako nový. Jeden kurt trvá urobiť asi 4 hodiny. 

Po rekultivácii je potreba kurt vyrovnať, pozametať , dostatočne poliať a potom povalcovať.

V prípade, že máte záujem o rekultiváciu viacerých kurtov tak si vyžiadajte od nás samostatnú ponuku.

Návod Venus SK   tu si môžete pozrieť hlavné vlastnosti a ako Vám môže pomôcť s údržbou Vašich kurtov.

Tu si môžete pozrieť video ako stroj pracuje.

https://youtu.be/QnhElCGw1R4

https://youtu.be/Gv5ebz9Ywaw

 

 

 
Hmotnosť 120 kg
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
M Avatar autora Rekultivator 11.2.2024 14:39
Aká je cena za úpravu dvorca?
Odpovedať