VYPLETACÍ A DIAGNOSTICKÝ SERVIS RAKIET

IMG_1493  IMG_20151201_221326 (2)  Dimitrov
K dispozícii sú vám naše služby profesionálneho vypletania a diagnostiky rakiet. Náš vypletač má za sebou bohaté skúsenosti a ako oficiálny vypletač sa zúčastnil viac ako 200 turnajov ATP, WTA a ITF. Na vysoko profesionálnych a presných digitálnych strojoch PRINCE, ktoré sa už niekoľko rokov používajú aj vo Wimbledone, vám vaše rakety vypletieme s presnosťou a bez akéjkoľvek odchýlky. V prípade vašej požiadavky zmeriame hmotnosť balance a švihovú váhu vašich rakiet. Ak chcete mať rakety úplne presné, tak vám ich s radosťou vyvážime.

Na ATP, WTA a ITF turnajoch sme pripravovali rakety pre hráčov ako sú: Djokovic, Wawrinka, Tsonga, Monfils, Ferrer, Dimitrov, Dolgopolov, Kližan, Juznyj, Nadal, Seppi, Murray, Rosol, Štepánek, Tomic, Berdych, Kuznetsov, Bolleli, Hasse, Costa, Del Potro, Bagdathis, Krajinovič, Kirgios, Kokkinakis, Wawrinka, Kvitová, Gavrilová, Kerber, Radwanska, Petkovic, Ivanovič, Jankovič, Krunič, Vinci, Suarez-Navaro, Gasparian, Bencic, Plíšková, Kuznetsová, Cibulková, Strícová, Schmiedlová, Hantuchová, Halep, Sharapová, Wozniacky, Bouchard a mnohým ďalším.

Vlastníme najvyžšiu licenciu MRT-Master Racquet technician od svetovej asociácie ERSA/USRSA a máme na Slovensku najbohatšiu históriu v servisovaní turnajov. Officiálny vypletač ATP chalenger Trnava 10 rokov za sebou, officiálny vypletač ATP Chalenger Bratislava 8 rokov za sebou, ITF 100.000USD ženy Trnava 7 rokov za sebou.

Poradíme Vám ideálny výplet aj raketu pre Vaše potreby. Vypletáme tenisové rakety, squashové rakety aj badmintonové rakety.

 
12
35 11235

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

   
 • Vypletenie rakety vrátane vyčistenia a zmerania DT. Kód: 39
  8 týždňov

  Vypletenie rakety na profesionálnom a pravidelne kalibrovanom stroji PRINCE NEOS 600 ktorý sa sa používa už 6 rokov na legendárnom turnaji Wimbledon.Následne je rakety odmeraná prístrojom ETR300 a zistí sa DT výpletu.Vypletáme podľa štandardov ERSA/USRSA.


  €12
     
 • Diagnostic and Customizing racquets Kód: 315
  okamžite

  Thanks to wide experiences with customizing and diagnostics of tennis racquets on ATP a WTA TOUR I offer to you and to your racquets customizing services. I will measure all your racquets and then customizing them by your request. I use digital machine PRINCE DIAGNOSTIC CENTER. For more information call me on +421905711236. or send mail on ttk@ttk.sk. We speak english, hungarian, russian.

  I made racquets for more than 600 players on ATP and WTA tour.


  €35
     
 • Diagnostika a vyváženie rakiet Kód: 40
  okamžite

  Vďaka bohatým skúsenostiam s diagnostikou a vyvažovaním rakiet Vám Vaše rakety zmeriame na digitálnom zariadení PRINCE DIAGNOSTIC CENTER a následne Vaše rakety vyvážime podľa vašich požiadaviek. Budete mať rovnaké rakety ktoré budú splňovať vaše požiadavky na Vašu hru. Ak potrebujete Viac informácií volajte na naše číslo 0905711236.


  €35
     

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom