HOME
CENNÍKY
 
O FIRME
SPONZORSTVO
NOVINKY
I-OBCHOD
PARTNERI
FOTOGALÉRIA
Meno Heslo
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
:: HOME
 0 prod. v kosika 
1.TTK OBLEČENIE DOSPELÍ 50% zľava-klikni sem
2.TOPSPIN OBLEČENIE -klikni sem
4.TRIČKÁ, MIKINY, ŠORTKY, TRENKY, POTÍTKA, ŠILTOVKY, PONOŽKY-klikni sem
Akademia Sanchez-Casal Barcelona tréningové pobyty
Knihy
LOBSTER TENISOVÉ NAHRÁVACIE STROJE
MINITENIS A BABY TENIS A DETSKÝ TENIS
MOURATOGLOU TENNIS ACADEMY
PROFESIONALNY VYPLETACÍ A DIAGNOSTICKÝ SERVIS RAKIET
TENISOVÉ LOPTY
Tenisový Software na štatistiku a analýzu zápasu
TOPSPIN TENISOVÉ RAKETY
TRÉNINGOVÉ POMOCKY TOPSPIN
Výplety + vypletacie stroje - klikni sem
ZARIADENIA TENISOVYCH DVORCOV A NASTROJE NA UDRZBU
Vyhľadávanie v produktoch

Predaj teplákových súprav TOPSPIN so slovenským znakom a nápisom Slovakia.

Máme pre Vás v predaji reprezentačné teplákové súpravy TOPSPIN so slovenským znakom na hrudi a pod ním nápis FED CUP team, DAVIS CUP team alebo National team a na zadnej strane nápis SLOVAKIA. Tieto teplákové súpravy budú nosiť slovenskí reprezentanti v roku 2013. Nohavice sú tmavo modré a vrch modro, bielo červený. veľkosti sú od S po XXL. Cena za súpravu 69,-EURO. Obrázok súpravy nájdete v sekcii fotogaléria alebo Vám ju na požiadanie pošleme mailom. Máme iba obmedzené množstvo 5 ks z každej veľkosti.

LOBSTER NAHRÁVACIE STROJE TERAZ aj s IPHONE A SMARTTELEFÓNMI(HTC,SAMSUNG,ERICSON...
Svetový líder vo vývoji a výrobe nahrávacích strojov spojil svoje know how s lídrom v oblasti mobilnej komunikácie APPLE a výsledkom je možnosť ovládať nahrávací stroj LOBSTER  cez mobilný telefon IPHONE alebo IPOD. Najnovžšie je možné ovládať nahrávací stroj LOBSTER aj cez Smarttelefony ako Samsung,HTC,ERICSON a iné.
     

Software je stiahnuteľný z APP STORE a je free.Stačí iba spojiť cez WIFI nahrávací stroj  s telefonom a máte luxusné a imidžové diaľkové ovládanie.VIAC info na 0905711236 alebo mailom na ttk@ttk.sk. Tu si môžete stiahnuť najnovší inzerát s akčnou ponukou pre jún 2012  .http://www.ttk.sk/download/TTK 5 2012 end.jpg

Tenisová akademia MOURATOGLOU v Paríži.

Prestížna tenisová akadémia MOURATOGLOU, ktorá sídli 30km pri Paríži nás oslovila s ponukou na spoluprácu a výsledkom je, že naša spoločnosť je jej agentom pre SR, ČR, HU a Rakúsko. Prostredie akademie je úchvatné- 17 tenisových kurtov( 3 GrandSlam povrchy) 4 veľké posilovne, nádherná reštaurácia pre hráčov a personál,vonkajšia plaváreň, 30 vkusných a útulných chatiek priamo v areáli ale hlavne vzdelaní a skúsení tréneri, ktorí majú za sebou bohatú históriu ako hráči ale aj tréneri. Patrik Mouratoglou, Tony Roche, Patrik McNamara, Peter Lungren, Martina Hingis . V akademii trénujú alebo trénovali Marcos Baghdatis, Serena Wiliams, Grigor Dimitrov, Jeremy Chardy, Anastasia Pavľuchenka....... Akdemia sa môže pochváliť 6 titulmi juniorov v GrandSlame, 18 finálovými účasťami v juniorskom GrandSlam . Všetci tréneri sú vzdelaní a vzdelávaní podľa francúzskeho systému vzdelávania. Všetci hráči akadémie trénujú s rovnakými trénermi, takže sa bežne stáva , že kondičný alebo tenisový tréner, ktorý trénoval pred hodinou hráčov ako Wiliamsová alebo Grigor Dimitrov bude trénovať juniora alebo dieťa. Na tehto filozofii je postavená celá akademia- každému hráčovi bez ohľadu na jeho úroveň dať rovnaké podmienky.
Hráči alebo aj jeho rodinný príslušníci sú ubytovaní priamo v areály vo vkusne zariadených chatkách. V akademii je zabezpečený fyzioterapeut, lekár, masér a o hráčov je v chránenom areály postarané 24 hodín.
Pri vstupnom teste fyzickej spôsobilosti je trénnigový proces prispôsobený danému hráčovi a na konci každého pobytu dostáva hráč a jeho rodič výstupný formulár, ktorý sa týka všetkých herných a kondičných informácií aj s odporučením pre trénera čo a ako trénovať aby sa zabezpečil ešte väčší vzostup.
Viac informácií na www.mouratoglou.com

Tenisová akadémia SANCHEZ-CASAL v BARCELONE

S radosťou Vám oznamujeme, že sme sa stali exkluzívnym agentom tejto vo svete najslávnejšej tenisovej akadémie na svete pre region SLOVENSKA A ČESKEJ REPUBLIKY.Ponúkame Vám dlhodobé aj krátkodobé tréningové pobyty spojené s výučbou anglického, španielského, francúzskeho a nemeckého jazyka. Prostredie akadémie je ideálne pre tréning všetkých vekových kategórií a tréningové procesy sú prispôsobované úrovni a znalostiam hráča. V tejto akadémii trénovali alebo trénujú Daniela Hantuchová, Svetlana Kuznecovová, Andy Murray, Dmitrij Grigorov.... Akadémia disponuje kurtrami všetkých povrchov, vlastnými ubytovacími kapacitami, niekoľkými telocvičňami, veľkým bazénom, vlastnou školou, vlastnou jedálňou so špecialistami na športovú výživu. Má vlastných fyzioterapeutov a veľký dôraz kladú na regenráciu . Akadémia organizuje domáce aj medzinárodné turnaje, zabezpečuje transfer z letiska a späť a tréningový proces je na najvyžšej možnej úrovni. Pravidelne je v akadémii 90 hráčov z celého sveta, ktorí garantujú vynikajúci sparing a tréningové zápasy.Na nasledovnej stránke si môžete pozrieť štruktúru a ceny jednotlivých pobytov, ktoré sú delené na 3 hlavné skupiny: dlhodobý pobyt 10 mesiacov, stredne dlhý poyt 3-6 mesiacov alebo krátkodobé pobyty 1 a viac týždňov.http://www.sanchez-casal.com/journey.php. Ak máte akékoľvek otázky alebo záujem poslať do tejto svetovo uznávanej akadémie, tak nás kontaktujte na 0905711236 alebo mailom na ttk@ttk.sk.
   100% PROFESIONALITA

 

NEPREHLIADNITE!!!
Máte nové rakety a potrebujete ich vyvážiť. Výroba rakiet je zložitý proces a málokedy sa podarí vyrobiť dve rovnaké rakety. Väčšinou sú rozdiely vo váhe ( 5-10 g), balance( 0,5-1,5 cm) a švihovej váhe (5-15 g). Preto si aj profesionálni hráči nechávajú svoje rakety vyvážiť, aby mali všetky rovnaké s rovnakými vlastnosťami.
Som certifikovaný Master Racquet Technician ( jediný na Slovensku) asociácie vypletačov ERSA a USRSA so znalosťami a prístrojovým vybavením na vyvažovanie a TUNING rakiet
Na digitálnom prístroji PRINCE DIAGNOSTIC CENTER zmeriam všetky parametre rakiet a následne vyvážim na rovnaké hodnoty s presnosťou na 0,5 g. IBA s rovnakými raketami dosiahnete úspech a budete veriť Vášmu športovému náčiniu. Viac informácií nájdete v sekcii vypletací a diagnostický servis rakiet.
takto vyzerá konečná práca. Všetky rakety sú vyvážené na presné hodnoty SwingWeight 288g a majú rovnaké vlastnosti.


Ďaľšou novinkou v našom sortimente je software na štatistiku a analýzu tenisového zápasu. VIAC nájdete v sekcii novinky, kde si môžete k tomu stiahnuť komplet popis.


Otestujte si svoj výplet v rakete!!!
Na zmeranie dynamickej tenzie a následne napnutie Vášho výpletu v kg ponúkame švajčiarsky prístroj ERT300, ktorý máme aj skladom. Tento prístroj Vám poskytne informáciu, či je Vaša raketa správne vypletená a akú kvalitu výpletu používate. Akciová cena teraz len 199,-EURO vrátane DPH. Viac info poskytne Ing. Robert Nagy - Master Racquet Technician - certifikovaný vypletač ERSA  a USRSA( svetová asociácia profesionálnych vypletačov).


      


Copyright © SPORT SERVIS Robert Nagy s.r.o. 2007-2010
Obchodné podmienky
Powered by Webcredit s.r.o. Posledná aktualizácia: 16.10.2014